Vestibul

Chodovská 3/228
141 00 Praha 4

Stránky restaurace
VFN Karlovo nám

U nemocnice 2
120 00 Praha 2

Stránky restaurace
Jídelna Vikárka

Vikářská 40
119 00 Praha 1-Hradčany

Stránky restaurace
Pardubice

Areál hlavního nádraží
530 02 Pardubice

Stránky restaurace

O konceptu

Vážení zákazníci, vítejte na stránkách MOMENTO. Síť samoobslužných restaurací provozuje akciová společnost JLV, a.s., která Vám jejich prostřednictvím nabízí rychlé, kvalitní a chutné stravování v čistém a příjemném prostředí. Patříme k největším a nejzkušenějším cateringovým společnostem na českém trhu. Služby v oboru gastronomie poskytujeme již více než 60 let.

Koncept MOMENTO pro Vás rozvíjíme již řadu let. Naší ambicí je poskytovat stravování širokému spektru zákazníků, a to v pestrém výběru a v nejvyšší možné kvalitě. Ačkoliv jde o provoz rychlého stravování, velký důraz klademe jak na výběr surovin, tak na samotnou přípravu pokrmů. Angažovali jsme zkušené šéfkuchaře, jejichž úkolem je připravovat pro Vás každý den pestrý jídelníček, ze kterého si vybere opravdu každý. Na menu se střídají české pokrmy se specialitami zahraničních kuchyní, nechybí špetka exotiky, ani jídla pro vegetariány. Během nabitého pracovního programu Vám naše provozovny poskytnou rychlý profesionální servis a dobré nutričně vyvážené pokrmy. V rámci onlinecateringu Vám zajistíme také občerstvení pro pracovní či soukromé akce. To vše za rozumné ceny.

V současné době máme v Praze tři samoobslužné restaurace MOMENTO a jednu v Pardubicích na hlavním nádraží.

Sortiment

Sortiment v provozovnách MOMENTO je široký a zahrnuje min. 4 jídla denní nabídky, výběr několika hotových jídel, salátový bar, teplý bar, zákusky a lahůdky, chlazené i teplé nápoje, doplňkový sortiment. Podstatnou roli v nabídce hraje i sortiment snídaní.

Benefity:

  • rychlý výdej
  • výdej s sebou (pokrmy zatavujeme do fólie!)
  • možnost platby kartou i stravenkami
  • minutky, wok pánev
  • snídaně od 6:30
  • dodržujeme hygienické normy (dle FSSC 22000)


Aktuální nabídku včetně reálných fotografií najdete na stránkách jednotlivých restaurací.

Používáme cookies, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek. Tím Vám můžeme zajistit tu nejlepší zkušenost při jejich návštěvě.